Cariere si Joburi

In cazul in care esti o persoana dinamica care isi doreste o dezvoltare profesionala intr-un mediu inovativ, te asteptam alaturi de noi.

Contact Info

Biroul nostru

Calea Grivitei, Nr. 8- 10, Et. 8, Sector 1

Program

Luni – Vineri: 08.00 – 18.00
Sambata: 08.00 – 12.00

v

Telefon:

0766.852.721

Angajam Alpinist Utilitar

Pozitie: Fulltime

Descrierea jobului:

Spalare geamuri, diferite montaje(geamuri,alucobond,reclame,pereti cortina)
Izolatii polistiren/vata
Acoperisuri, burlane,jgheaburi

Cerintele job-ului:

  • Abilități de lucru la înălțime.
  • Capacitati de coordonare.
  • Spirit de echipa.
  • Permis conducere categoria B.
  • Rezistență la lucru în condiții de stres.

Beneficii:

  •  Salariu atractiv.
  • Bonusuri de performanta si bonusuri de proiect.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala.
  • Cele mai bune echipamente de protectie.

4 + 5 =

Locatie:

Program:

Luni-Vineri: 07.00 – 18.00
Sambata: 08.00 – 14.00

office@high-alpin.ro
high.alpin.construct@gmail.com